Pomagaj
z uśmiechem

Przekaż radość potrzebującym!

1

Zrób zdjęcie

Ciesz się smakiem i przekaż uśmiech dalej, bo teraz każda uśmiechnięta paczka Lay's to szansa na to, by najbardziej potrzebujący mogli cieszyć się Twoim wsparciem. Wystarczy jedno zdjęcie — i pomagasz!  
2

1 zdjęcie z # = 10 zł*

Każde zdjęcie z uśmiechniętą paczką Lay's, które wrzucisz na swój profil na Facebooku, Instagramie lub Twitterze jako publiczne i z #usmiechnijsiezlays, to od 1.03.2017 dziesięć złotych od Lay's na rzecz jednej z 5 organizacji charytatywnych, które niosą pomoc najbardziej potrzebującym. Fundatorem środków przekazywanych organizacjom jest Frito Lay Poland sp. z o.o.
3

Pomagaj!

Pomaganie nigdy nie było takie proste — wystarczy zrobić selfie z uśmiechniętą paczką, dodać #usmiechnijsiezlays — i gotowe! Uśmiechnij się z Lay's i przekaż uśmiech dalej — bo dzięki Tobie uśmiechną się ci, którzy najbardziej potrzebują wsparcia.
*Szczegóły akcji „Uśmiechnij się z Lay’s” w regulaminie.
Czas trwania akcji 16.01.2017 – 23.03.2017
Każdy uśmiech czyni prawdziwe dobro
dla innych

412

Liczba zdjęć z hashtagiem #usmiechnijsiezlays

412

Na rzecz organizacji charytatywnych

Zebraliśmy już 412 zdjęć, czyli 412 zł na rzecz organizacji charytatywnych.

Cel: 500 000 zł

Fundacje, które wspieramy

Fundacja Twoja Pasja

Fundacja na rzecz rozwoju polskiej piłki nożnej

Fundacja czerwone noski
klown w szpitalu

Fundacja Happy Kids

Fundacja Azylu
pod Psim Aniołem

Akcję wspierają również...

Agnieszka Grzelak

Wszechstronna blogerka, która "żadnej pracy się nie boi" postanowiła wspierać fundację Happy Kids. Agnieszka ma nadzieję, że jej udział w akcji pomoże fundacji w stworzeniu kolejnych szczęśliwych rodzinnych domów dziecka.

wspiera fundację

Jaś Dąbrowski

Młody rzezimieszek, prowadzący na YouTubie najbardziej spontaniczny kanał gamingowy, postanowił wspierać fundację Twoja Pasja. Jaś na pewno weźmie udział w zajęciach breakdance wraz z podopiecznymi fundacji, zapewniając dzieciakom świetną zabawę, której jest po prostu mistrzem.

wspiera fundację

Zuzia Borucka

Jedna z najpopularniejszych polskich vlogerek i blogerek jest wielką miłośniczką filmów i muzyki, ale jej serce należy do zwierząt. Dlatego bez wahania wybrała Fundację Azylu pod Psim Aniołem. Zuzia zawsze chętnie angażuje się w akcje niosące pomoc czworonogom. Sama jest szczęśliwą posiadaczką suczki Meruchy.

wspiera fundację

Cyber Marian

Marian nie ma sobie równych w abstrakcyjnych żartach i niezliczonych "cyberprodukcjach". Dlatego będzie wspierał fundację Czerwone Noski, która tak jak on zaraża innych uśmiechem. Dzięki swoim filmikom Cyber Marian ukazuje nam świat z tej piękniejszej, mniej przyziemnej strony.

wspiera fundację

Poszukiwacz

Znany YouTuber, który na co dzień prezentuje na swoim kanale filmiki podbijające Internet, wybrał Fundację na rzecz Rozwoju Polskiej Piłki Nożnej. Adam od dziecka jest fanem futbolu i z chęcią wskoczyłby na boisko pokopać z podopiecznymi fundacji.

wspiera fundację